dopl rg kapsle.jpg

RG kapsle 

Reishi Gano (RG) je výtažek z houby Ganderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Zpracovaná Ganoderma Lucidum se získává z 90-ti denní červené houby. Každodenní konzumace RG všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organismu.

Složení: 100% Ganoderma lucidum. Kapsle je vyrobena z hypromellose   

dopl RG_powder.jpg

RG prášek

Užívání RG prášku je velmi příjemné, protože je snadno rozpustný a lehce stravitelný. Můžeme ho konzumovat zamícháním do pitné vody, polévky nebo nápoje. RG prášek podporuje obnovení rovnováhy organizmu. Každodenní užívání přípravku přispívá k vytvoření a udržení dobré kondice.

Balení obsahuje                   15 g 

Složení: Ganoderma lucidum (Lesklokorka lesklá) 100%

dopl GL kapsle.jpg

GL kapsle 

Ganocelium (GL) obsahuje Ganodermu lucidum. Od Reishi Gano se liší tím, že se získává z 18-ti denního mycelia Ganodermy lucidum. Mycelium je bohaté na polycharidy, organické germánium, vitamíny a minerální látky. Má vynikající účinky na zlepšení všeobecné kondice.

dopl GL_powder.jpg

GL prášek

Prášková forma přípravku napomáhá rychlejšímu vstřebávání v organismu. Můžeme ho konzumovat zamícháním do pitné vody, polévky nebo nápoje. GL prášek přispívá k všeobecnému zlepšení fungování organismu. Každodenní používání přípravku zabezpečuje celkový příjem vitamínů a minerálních látek a napomáhá detoxikaci organismu.

Balení obsahuje                   30 g 

Složení: houba Ganoderma lucidum - mycelium (Lesklokorka lesklá - mycelium) 100%

dopl Reishi_Mushroom_Powder.jpg

DXN Reishi mushroom prášek

Reishi mushroom prášek je vysoce kvalitní potravinový doplněk, který společnost DXN začala vyrábět až po důkladných výzkumech. Je to směs výtažku RG prášku a GL prášku. RG a GL v práškové formě je pro tělo rychleji vstřebatelné. Tato kombinace vám nabízí mnohem praktičtější formu pro konzumaci. Při dlouhodobém užívání má detoxikační účinky, což přináší zlepšení zdravotního stavu.

Balení obsahuje                   22 g 

Složení: houba Ganoderma lucidum - mycelium  (Lesklokorka lesklá) 60%, Ganoderma lucidum (Lesklokorka lesklá) 40%

dopl Lion_s_Mane_Tablet.jpg

DXN Lion's Mane tablety

Houba Korálovec ježovitý je vysoce výživná, vzácná rostlina, kterou v Číně a v Japonsku znají už stovky let. Obsahuje skoro všechny důležité aminokyseliny, je bohatá na minerální látky, polysacharidy, adenosiny, hericenony, Erinyiny a bílkoviny. Pomáhá udržovat dobrý zdravotní stav. Tyto tablety posilují trávicí soustavu a také nervový systém. Jejich užívání je velmi příjemné, jsou ideální i při cestování.

Balení obsahuje                   120 tablet po 300 mg  

Složení: houba Hericidum erinaceus - mycelium  (Korálovec ježovitý) 60%, laktóza  40%

dopl Cordyceps kapsle.jpg

DXN Cordyceps kapsle

DXN Cordyceps kapsle se skládají ze 100% Cordyceps sinensis. Obsahuje velké množství výživných látek a bioaktivních sloučenin jako jsou kyselina cordycepsová, cordypin, aminokyseliny, glutaminové kyseliny, polysacharidy, vitamín B12 a mnoho dalších. Jedná se o vzácný výživový doplněk, který pomáhá zvýšit vytrvalost a odolnost organismu.

Balení o obsahu                   60 kapslí po 450 mg 

Složení: 100% Cordyceps sinensis. Složení materiálu kapsle: hypromelóza 

dopl MycoVeggie.jpg

DXN Myco Veggie EU

DXN Myco Veggie EU je směsí pečlivě vybraných léčivých bylin, hub, zeleniny, ovoce, čínského čaje a spireiny. Má nízký obsah tuků, neobsahuje cukr ani cholesterol. Je bohaté na rozpustnou a nerozpustnou vlákninu. Neobsahuje konzervační látky, barviva ani jiné přídavné látky.

Balení obsahuje                   400 g 

Složení: Jitrocel indický (Plantago psyllium) 23,26%, Miřík celer (Apium graveolens) 8,14%, Morušovník malolistý (Morus microphylla) 8,14%, Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) 8,14%, Zázvor lékařský (Zingiber officinale) 4,65%, Citronová tráva (Cymbopogon citratus) 4,65%, Houževnatec jedlý (Lentinus edodes, shiitake) 4,65%, Líha nahloučená (Lyophyllum decastes) 4,65%, Čirůvka májovka (Calocybe gambosa) 4,65%, Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) 4,65%, Hlíva plicní (Pleurotus pulmonarius) 4,65%, Kukuřice setá (Zea mays) 3,49%, Limetka (Citrus aurantifolia) 3,49%, Pomeranč (Citrus sinensis) 3,49%, Sladkovodní sinice (Spirulina platensis) 3,49%, Čajovník čínský (Camellia sinensis) 3,49%, Mandarinka obecná (Pericarpium Citri reticulatae) 0,58%, Skořicovník cejlonský (Cinnamonum zeylanicum) 0,58%, Badyáník pravý (Illicium verum) 0,58%, Hřebíčkovec vonný (Eugenia caryophyllus) 0,58%

Chci dostávat aktuality 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one