káva black coffee.jpg

LINGZHI černá káva 

Černá káva DXN Lingzhi 2 v 1 je vyrobena podle ojedinělé receptury z nejkvalitnější kávy a extraktu z Ganodermy. Černá káva DXN Lingzhi neobsahuje cukr a doporučuje se těm, kteří potřebují snížit příjem cukrů.

Balení obsahuje 20 sáčků po 4,5 g 

Složení: Instantní káva a extrakt z Ganodermy

káva zhi-cafe_classic.jpg

DXN Zhi Café Classic 

Jedinečná DXN Zhi Café Classic je vyrobena z extraktu houby Ganoderma a kvalitních kávových zrn. Pomletá kávová zrna jsou balena v sáčcích, po vyluhování poskytnou lahodnou jemnou chuť a výrazné aroma.

Složení: pražená kávová zrna 58%, cukr 40%, ganoderma 2%

káva cream_coffee.jpg

DXN Cream coffee

DXN Cream coffee je vyrobena z nejkvalitnější instantní kávy a výtažku ganodermy. Neobsahuje cukr, ale obsahuje sušenou smetanu bez obsahu mléka, což ji dodává lahodnou, hedvábnou chuť. Doporučuje se těm, kteří chtějí snížit příjem cukru.

Balení obsahuje 20 sáčků po 14 g 

Složení: rostlinná náhrada smetany, instantní káva, extrakt z Ganodermy

káva Lingzhi 3v1.jpg

Lingzhi Coffee 3 v 1

Káva Lingzhi 3 v 1 je vyrobena z nejkvalitnějších kávových zrn a ze 100%-ní čisté Lingzhi zvláštní metodou. Neobsahuje syntetická barviva ani konzervační látky. Je mimořádně osvěžující a zdravá.

Balení obsahuje 20 sáčků po 21 g 

Složení: cukr, smetana rostlinného původu, instantní káva a extrakt z Ganodermy

káva zhi mocha.jpg

DXN Zhi Mocha

DXN Zhi Mocha je jeden z druhů kávy Lingzhi, který je připraven pro milovníky kávy, mající v oblibě i čokoládu. Aromatická Zhi Mocha je směsí instantního kávového prášku vyrobeného z výběrových kávových zrn, výtažku z Ganodermy a kakaového prášku.   

Balení obsahuje                   20 sáčků po 21 g 

Složení: smetana rostlinného původu, cukr, sušené mléko, sladový výtažek, instantní kávový prášek, kakaový prášek a extrakt z Ganodermy

káva Maca_vita-cafe.jpg

Maca Vita Café

Dlouho očekávaná Vita Café se vrátila ! Je přizpůsobena požadavkům evropského trhu. Tato dokonalá kávová směs obsahuje instantní kávu arabica, rostlinnou náhradu smetany, třtinový cukr, ženšenový prášek, rostlinu Macu horskou (Lepidium meyenii) a výtažek z houby Ganoderma.

Balení obsahuje                   20 sáčků po 21 g 

Složení: cukr, rostlinná náhrada smetany, instantní káva, ženšenový prášek ( Panax ginseng), extrakt z Ganodermy, Maca horská (Lepidium meyenii)  

káva Maca_eu-cafe.jpg

Maca EuCafé 

Dlouho očekávaná EuCafé se vrátila! Je přizpůsobena požadavkům evropského trhu. Obsahuje instantní kávu arabica, rostlinnou náhradu smetany, třtinový cukr a rostlinu Macu horskou (Ledipium meyenii).

Balení obsahuje                   20 sáčků po 21 g 

Složení: rostlinná náhrada smetany, cukr, instantní káva, Maca horská (Lepidium meyenii) 0,15%  

čaj reishi gano.jpg

Reishi gano čaj

Čaj DXN nemá jen dobré vlastnosti čaje: při pravidelném užívání nás ozdravuje i přídavkem vysoce kvalitního Reishi Gano prášku. Tento čaj neobsahuje konzervanty, syntetická barviva ani ochucovadla. Osvěží ducha i tělo, podporuje trávení a udržuje zdraví.

Balení obsahuje                   20 sáčků po 2 g 
Složení: Kamélia sinensis, extrakt Ganodermy
čaj spica_tea.jpg

Spica tea 

DXN s hrdostí uvedla na trh čaj, který je směsí pěti cenných léčivých bylin: Spica prunellae (snižuje tělesnou teplotu), mandarinková kůra (uvolňuje hleny), máta peprná (usnadňuje trávení), Radix Glycyrrhizate (kořen sladovky - odstraňuje jedovaté látky z těla a uklidňuje dýchací systém) a Ganoderma Lucidum (napomáhá činnosti jater a podporuje jejich detoxikační schopnost).

Balení obsahuje                   20 sáčků po 5 g 

Složení: Spica Prunellae, Pericarpium Citri Reticulata, Herba Menthae, Radix Glycyrrhiza, Lesklokorka lesklá (Ganoderma Lucidum)

pití cocozhi.jpg

čokoláda Cocozhi

DXN Čokoláda je vyrobená z nejkvalitnějšího kakaa a z výtažku Ganodermy. Ke konzumaci je nabízena v práškové formě, která vás bude rozmazlovat čokoládovou chutí. Kromě vynikající kakaové vůněmi můžete vychutnat i přínos Ganodermy. Stačí porci nasypat do šálku s horkou vodou, promíchat a okamžitě můžete vychutnat osvěžující účinky nápoje, který je vhodný pro celou rodinu.

Balení obsahuje                   20 sáčků po 32 g 

Složení: smetana, třtinový cukr, sušené mléko, sladový extrakt, kakao, extrakt z houby Ganoderma Luciím a povolená příchuť (vanilín)

pití nutrizhi.jpg

Nutrizhi

DXN Vám s hrdostí představuje další zdravý a výživný nápoj. Jedná se o směs sóji a sladového extraktu, která je připravena z prvotřídní sóji, dále je do směsi přidán extrakt z mycelia Ganodermy. Je bohatý na zdraví prospěšné živiny (lecitin, omega-3 a omega-6 kyseliny, vápník, železo, vitamín A, C a E).

Balení obsahuje                   20 sáčků po 30 g 

Složení: instantní prášek ze sojových bobů 46%, sladový extrakt 21%, rostlinná náhrada smetany (sušený glukózo-fruktózový sirup, rostlinný tuk, mléčná bílkovina, emulgátory E340, E451, E471, E472e), barvivo riboflavin, cukr, mycelium Lesklokorky lesklé (Ganoderma mycelium) 2%, omega 3, omega 6 a lecitin

pití cordypine.jpg

DXN Cordypine

DXN Cordypine je směsí kvalitního cordycepsu a kvašené ananasové šťávy. DXN Cordypine je velmi účinný, protože enzymy vznikající při kvašení v ananasové šťávě jsou schopné synergicky spolupracovat s účinnými látkami cordycepsu a tím se dosáhne velmi dobrých výsledků a vynikajícího účinku.

Balení obsahuje                   700 ml 

Složení: ananasová šťáva, cukr, Cordyceps a citrón

pití morinzhi.jpg

Morinzhi

Morinzhi je vyrobený z čerstvé Morindy citrifolie (z ovoce známějšího pod názvem Noni).  Zpracovává se za přísných bezpečnostních opatření, aby byla zachována jeho 100% čistota a přirozenost, a taktéž výživová hodnota. Vychutnejte si tento nápoj pro zabezpečení dobrého zdraví a vitálního života.

Balení obsahuje                   285 ml 

 

Složení: Noni (Morinda citrifolia), přírodní ovocná šťáva

 

zhi mint.jpg

Zhi Mint Plus

Škrábe vás v krku? Trápí vás nepříjemný dech? DXN vám představuje novinku. Pokud si vložíte jednu pastilku do úst, hned pocítíte ledovou svěžest a uklidňující účinek. Nejen že zastaví kašel a přinese úlevu hrdlu, ale při jejím užívání se budete cítit svěží a sebejistí.

Balení obsahuje                   12 sáčků po 25 g 

Složení: Maltitol, extrakt z Ganodermy, olej z máty, dále magnézium stearinát na zlepšení konzistence

zhi ca plus.jpg

DXN Zhi Ca Plus

DXN Zhi Ca Plus jsou aromatické, kávou ochucené bonbóny, připravené pro ty spotřebitele, kteří chtějí omezit příjem cukru. Jsou výborné kvality, připravené z výběrových kávových zrn, doplněných blahodárným účinkem extraktu z Ganodermy. Uspokojí vaši touhu po sladkostech a doplní vám energii.

Balení obsahuje                   10 sáčků po 9,5 g 

Složení: cukr, smetana rostlinného původu, kávový extrakt, sušené rostlinné mléko, extrakt z Ganodermy, magnézium stearinát

kava gift_box.jpg
Dárkový box s kávami

obsahuje    4 ks  DXN Cream Coffee
                   4 ks Zhi Mocha 
                   4 ks Lingzhi Coffee 3 v 1
                   5 ks Lingzhi Black Coffee
kava gift_box_extra.jpg
Dárkový box s kávami

obsahuje    4 ks  DXN Cream Coffee
                   4 ks Zhi Mocha 
                   4 ks Lingzhi Coffee 3 v 1
                   4 ks DXN Maca Vita Café
                   4 ks DXN Maca Eu Cafe 
                   5 ks Lingzhi Black Coffee

 
kosm čistící krém.jpg
v samostatných záložkách "Naše přípravky" najdete  
 
  • výživové doplňky s REISHI 
  • prostředky osobní hygieny s REISHI 
  • kosmetiku s REISHI a ALOE VERA 
  • SPIRULINU 

 
.
.  


.
Chci dostávat aktuality 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one