H ganozhi zubní pasta.jpg

Ganozhi zubní pasta

Zubní pasta Ganozhi neobsahuje ani sacharin, ani barviva, jen kvalitní výtažek z Ganodermy, alginát sodný, mentol a mátový olej. Účinně čistí zuby a zanechává v ústech příjemnou chuž. Naše zuby jsou potom lesklejší a zdravější.

Balení obsahuje                   150 g 

Složení: Dicalcium Phosphate, Aqua (voda), Sucrose, Glycerin, Sodium Alginate, Menthol, Ganoderma lucidum, Peppermint Oil, Sodium Lauryl Sulphate

H ganozhi-shampoo.jpg

Ganozhi šampon

Šampon DXN Ganozhi má neutrální pH hodnotu a doporučuje se na všechny typy vlasů. Používáním šetrně účinkujícího šamponu syceného výtažkem z Ganodermy a vitamínem B5 budou vaše vlasy zdravější, hedvábnější a lesklejší.

Balení obsahuje                   250 g 

 

Složení: voda, betaine, sodyum lauryl ether sulphate, Cocamide DEA, lanolin, glycerin, Ganoderma lucidum, hydroxy etyl celulóza, panthenol, vonná látka. Na všechny typy vlasů. 

 

H ganozhi sprchový gel.jpg

Ganozhi sprchový gel

Ganodermou obohacený DXN sprchový gel jemně čistí pokožku, aniž by z kůže odstranil přirozené tuky. Takto pokožka zůstane na pohmat jemná a hladká.

Balení obsahuje                   250 g 

Složení: voda, betaine, sodium lauryl ether sulphate, cocamide DEA, lanolin, glycerin, Ganoderma lucidum, hydroxy etyl celulóza, tocopherol acetát, aromatické látky

H ganozhi mýdlo.jpg

Ganozhi mýdlo

Speciální mýdlo Ganozhi je obohacené výtažkem Ganodermy a palmovým olejem. Jemně čistí šetrným způsobem pokožku, přičemž zachovává obsah v něm se nacházejících přírodních olejů. Použitý palmový olej je bohatý na vitamín E a antioxidanty revitalizuje pokožku a zpomaluje její stárnutí. Při používání mýdla Ganozhi bude vaše pokožka hladší. 

Balení obsahuje                   2ks po 80 g 

Složení: extrakt z Ganodermy, glycerin, palmový olej

H ganozhi cestovní sada.jpg

DXN cestovní sada toaletních potřeb

Skvělá novinka pero všechny, ale hlavně pro ty, kteří rádi a často cestují. DXN cestovní sadu oceníte pro svou skladnost během cestování. Sada obsahuje Ganozhi šampon 50ml, Ganozhi sprchový gel 50ml a Ganozhi zubní pastu 40ml. 

H gano-massage-oil_hu_small.png
Gano masážní olej
Masáže jako takové zlepšují cirkulaci krve, ulevují od bolesti kloubů, uvolňují svalové napětí a osvěžují pokožku. Gano masážní olej obsahuje nejkvalitnější palmový olej obohacený o vitamín E a exktrakt z Ganodermy Lucidum. Je vhodný pro všechny typy pokožky a pro každou věkovou skupinu.
H zubni pasta sada.png
Ganozhi zubní pasta - sada 4x40g

Zubní pasta Ganozhi v malém balení. Zubní paasta neobsahuje ani sacharin, ani barviva, jen kvalitní výtažek z ganodermy, alginát sodný, mentol a mátový olej. Účinně čistí zuby a zanechává v ústech příjemnou chuť. Naše zuby jsou pak lesklejší a zdravější.  

 
Chci dostávat aktuality 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one